Soutěž TFA Junior Kopřivnice

received_713373259250882V sobotu 12. září se naši mladí hasiči zúčastnili hasičské soutěže jednotlivců – TFA Junior Kopřivnice.

TFA je zkratkou z anglických slov Toughest Firefighter Alive – Nejtvrdší hasič přežije a je názvem nejtěžších hasičských soutěží, které svými podmínkami simulují práci hasiče při zásahu. TFA Junior je tak jednodušší verzí pro děti a mládež.

Z loňského roku jsme přijeli obhájit 4. místo. V letošním roce jsme měli zastoupení hned ve dvou věkových kategoriích, konkrétně 7 – 9 a 10 – 13 let. Skvěle nachystaná trať, kterou naše děti zvládli na jedničku, a to i přes obrovskou konkurenci.O tom svědčí i naše umístění v soutěži. V kategorii 7 – 9 let jsme obsadili všechny tři první pozice (1. – 3.místo) a v kategorii 10 – 13 let to byla čtvrtá příčka. Celý tým zaslouží velkou pochvalu za vzájemnou podporu a výkon.

1. místo: Klára Lysová (kategorie 7 – 9 let)
  2. místo: Elen Tylečková (kategorie 7 – 9 let)
  3. místo: Alexandr Londin (kategorie 7 – 9 let)
  4. místo: Jana Kutáčová (kategorie 10 – 13 let)