Zmodernizovali jsme web a jsme již i na facebooku

fb12 let uplynulo od spuštění prvních webových stránek kateřinických hasičů, a proto jsme se rozhodli, že je na čase trochu se podřídit době a modernizovat naši internetovou prezentaci. Změny poznáte především v novém designu, také jsme doplnili několik informací, ale hlavně chceme přinášet všechny informace aktuálně.

Nově jsme se objevili i na sociální síti Facebook, kam se dostanete z našich webových stránek po kliknutí na modré „f“ vlevo nahoře. Za prvních pár dní po spuštění jsme získali již desítky fanoušků, kterým se snažíme přinášet informace z oblasti požární ochrany, ochrany obyvatelstva, aktualit z okolí a také z činnosti sboru a jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Kateřinice.

Věříme, že změny budou mít pozitivní ohlas a budeme rádi za každý názor, třeba prostřednictvím zprávy či komentáře na sociální síti.