Karneval na ledě

davPrvní březnovou sobotu pořádal Sbor dobrovolných hasičů v Kateřinicích tradiční Karneval na ledě. Letošní podmínky byly díky silným mrazům ideální a to ve všech směrech, tloušťka ledu, slunečné počasí a sníh.

Na kateřinickou přehradu v sobotu odpoledne dorazilo přibližně 150 lidí a to jak dospělí, tak děti. Někteří v maskách, druzí s hokejkou a jiní jen tak, avšak většina z nich s bruslemi. Zábavu si našli všichni, k dispozici byl 400 metrový ovál přes celou přehradu, soutěže pro děti, upravené hřiště na hokej a další hry, hudba a samozřejmě občerstvení pro malé i velké.

Věříme, že letošní karneval se všem líbil a budeme doufat, že i v budoucnu bude přát počasí a opět se v zimním období sejdeme na kateřinické přehradě.