Taktické cvičení v areálu Technických služeb

V sobotu 22. února v čase 8:30 byl naší jednotce vyhlášen poplach. Jednalo se tentokrát o taktické cvičení zásahové jednotky se zaměřením na vyhledávání osob s použitím dýchací techniky v zakouřeném prostředí. Jednotka vyjela v počtu 9 členů. Cílem cvičení bylo prověření a zdokonalení pohybu v zakouřených prostorách při požáru a komunikace jednotky pomocí vysílaček. Po příjezdu na místo zásahu jednotky rozvinula jeden útočný proud. Jeden proud byl rozvinut do garáže technických služeb, kde se nacházela 1 osoba. Osoba byla bezpečně vynesena z objektu a poskytnuta předlekařská pomoc. Jednotka provedla závěrečný průzkum celého objektu. Po odvětrání zakouřených prostor se vrátila na základnu. Celé cvičení trvalo hodinu a půl. Foto prohlížejte ve fotogalerii.