100 let SDH Trnávka

8755fdb1ee_95015225_o2Dne 31.8.2013 se v sousední Trnávce konaly oslavy k příležitostí 100 let trvání sboru místních dobrovolných hasičů. Součástí oslav byla soutěž v netradičním požárním útoku. Soutěže se účastnilo celkem 9 závodních družstev včetně našeho. Cílem však nebylo vyhrát, ale pobavit se. Pro všechna družstva nakonec čekaly hodnotné ceny. Následovaly ukázky zásahu s historickou stříkačkou nebo také průvod hasičských vozidel, jehož se účastnily i obě naše zásahové vozidla včetně kolové stříkačky „Zikmund“.  Veškera technika byla po průvodu vystavena k zhlédnutí v areálu oslav. Celý program byl večer zakončen diskotékou. Děkujeme kolegům z Trnávky za pozvání. Fotky naleznete ve fotogalerii Jardy Obsadného.