Karneval na ledě

Dne 18.02.2012 jsme vzhledem k dobrým zimním podmínkám, které ještě stále i v únoru panují a té pravé tloušťce ledu pořádali třetí ročník hasičského karnevalu na ledě na přehradě v Kateřinicích. Za pomocí techniky se naše přehrada proměnila v ledový stadión, kde nebylo jen kluziště pro malé bruslaře začátečníky, ale i dráha kolem celé přehrady a kluziště pro všechny, kdo si v sobotu přišel na přehradu zabruslit. K dobré náladě přispěl i DJ Speedi s ozvučením celé přehrady a nejdůležitější byl obecní cathering, kde hasiči podávali to správné zimní občerstvení. Svařák, čaj s rumem a další dobroty. Odpoledne se přehrada zaplnila nejen bruslaři, ale také mnoha diváky. Bruslilo se až do večerních hodin. Vzpomínky z této akce naleznete ve fotogalerii. A touto cestou bych chtěl poděkovat všem, kteří se zúčastnili a také těm, kteří pomáhali při organizaci.
Za výbor SDH Petr Poloprutský.