Zpráva z karnevalu na ledě

Vzhledem k dobrým zimním podmínkám, které ještě stále i v únoru  panují, té pravé tloušťce ledu na naší krásné přehradě a po úspěšném loňském karnevalu, bylo rozhodnuto o pořádání již druhého ročníku „Karnevalu na ledě“. Organizace se chopil především pan Pavel Klečka a naší hasiči a protože teplota se stále udržovala pod bodem mrazu, bylo v sobotu 13. února 2010 rozhodnuto. Za pomocí techniky se naše krásná přehrada proměnila v ledový stadión, kde nebylo jen hřiště pro hokejisty, ale také kluziště pro malé bruslaře začátečníky, dráha kolem celé přehrady a kluziště pro všechny, kdo si v sobotu přišel na přehradu zabruslit. A že nás nebylo málo. K dobré náladě přispěl i DJ Speedi s ozvučením celé přehrady a nejdůležitější byl Obecní catering, kde hasiči podávali to správné zimní občerstvení. Svařák, čaj s rumem a další dobroty. Odpoledne se přehrada zaplnila nejen bruslaři, ale také mnoha diváky. Hrál se hokej, pro děti byly připraveny soutěže, diskotéka, někteří si přišli jen zabruslit, nebo občerstvit. Myslím, že si toto odpoledne mohl na přehradě vybrat podle svého každý návštěvník. Bruslilo se až do setmění, bylo připraveno i osvětlení a tak jsme se rozcházeli unaveni, ale hlavně spokojeni. Pokud budou takové opravdové zimy i nadále, těšíme se na opakování této akce. Tak snad někdy příště.

Pavlína Borkovcová

Fotogalerie z této akce