Odkazy pro občany
Povodňové informace
Víte, že…

Hasiči Kateřinice slaví 130 let! !!!JIŽ TUTO SOBOTU!!!

Je to již 130 let! A je potřeba to pořádně oslavit a samozřejmě, že nebudeme slavit sami, ale s Vámi.
Čeká na Vás bohatý hlavní i doprovodný program, a kdo by toho měl málo, pokračujeme i večerní zábavou s tombolou ☺️.
Těšit se můžete na ukázky mladých hasičů z Kateřinic a Klimkovic, historicko-moderní zásah hasičů, policejní psy, ukázky hašení různých požárů, bohatou a velmi zajímavou výstavu hasičské techniky profesionálních i dobrovolných hasičů z širokého okolí, záchranáře Českého červeného kříže, stánek Hasíka s preventivně výchovnou činností pro děti, soutěž pro děti i dospělé, techniku Policie ČR, klauna Hopsalína, skákací hrad, kolotoč a spoustu dalšího pestrého programu. Srdečně zveme všechny, kteří chtějí strávit skvělé odpoledne a večer ve společnosti hasičů z Kateřinic a dalších složek integrovaného záchranného systému.